Jak začneme spolupracovat?

Po první schůzce s klientem provedeme úvodní analýzu požadavků a následně návrh cenové kalkulace a ukázky možných řešení. Při druhé schůzce vás seznámíme s navrhovaným řešením. Pokud se vám bude návrh líbit pustíme se do podrobné analýzy IT požadavků a začneme vyvíjet váš vysněný produkt, zlepšíme služby a přidáme nové komponenty k vašim stávajícím řešením. V závěrečných fázích IT projektu se budeme společně soustředit na testování a po vyladění SW řešení k vaší spokojenosti provedeme nasazení a spuštění softwarového produktu dle domluveného termínu. Samozřejmostí u našich všech řešení je možnost využití služeb – údržba, podpora a možnosti dalšího rozvoje. Cílíme na dlouhodobou spolupráci a vaše nápady a náměty na další rozvoj nám nejsou cizí.

Agilita a synergie

Zákazník & Tým Rozinet

„Projekty tvoříme společně s našimi zákazníky. Každý projekt je pro nás výzva.“

N

Pravidelně budete informování o postupu vývoje.

N

Budeme vděčni za zpětnou vazbu od vás již v průběhu řešení jednotlivých etap SW projektu.

N

Spokojenost zákazníka je našim hlavním cílem, v případě různých nečekaných technických problémů na straně zákazníka bude naši snahou nalezení vhodné cesty, se kterou budete sami souhlasit.

N

Požadované změny během řešení projektu oproti původnímu plánu s vámi budeme diskutovat a podíváme se na všechny možné dopady, které přinesou, ale i vezmou. Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka, i když by se měl projekt vydat jiným směrem.

N

Samozřejmostí je začlenění do vašich řešení bezpečnostních mechanismů, čímž docílíme kvalitního řešení odpovídající trendům moderního vývoje.

Proces

Jak to probíhá

1. Úvodní schůzka s klientem

V rámci první schůzky s klientem probereme zamýšlený softwarový projekt. Zeptáme se na vše podstatené a navzájem si uděláme základní představu o možnostech a limitech, které z projektu plynou.

 

2. Prvotní analýza požadavků

V této první fázi na základě našich zkušeností zanalyzujeme vaši představu a podobné projekty a sepíšeme požadavky, které na výstupní produkt máte. Zohledníme vhodné technické řešení, které bude vyhovovat cílům IT projektu a vytvoříme harmonogram.

 

3. Návrh cenové kalkulace a ukázka možnýh řešení

Provedeme cenovou kalkulaci, vytyčíme mantinely vašeho projektu – technické, finanční, časové, lidské a navrhneme řešení, které bude odpovídat vašim představám.

 

4. Druhá schůzka s klientem a seznámení s návrhem řešení

Seznámíme vás s výsledky analýzy vašeho nápadu ukážeme vám možnosti řešení a vše si podrobně projdeme. Pokud se vám naše nabídka bude líbit můžeme sepsat smlouvu a váš software začneme postupně realizovat.

 

5. Podrobná analýza IT požadavků

Po podpisu smlouvy se vrhneme na analýzu IT požadavků, budeme se detailně zajímat nejen o vše kolem samotného produktu, ale i prostředí, ve kterém vaše řešení poběží a o všechny související návaznosti, ať už se jedná o vaše jiné aplikace, které náš produkt ovlivní nebo bude sám ovlivněn, ale i konkrétní osoby, které budou s výstupním produktem pracovat. 

6. Vývoj produktu

V této fázi projektu se postaráme o vývoj celé aplikace, vše pečlivě zdokumentujeme a průběžně s vámi budeme komunikovat dílčí výsledky, abychom mohli vše vyladit v souladu s vaší představou. Pro vaši maximální spokojenost s výsledným produktem oceníme vaši zpětnou vazbu při vývoji produktu stejně tak i případné další náměty, které nám sdělíme.

 

 

7. Testování

Nedílnou součástí vývoje jakéhokoliv softwarového projektu je fáze testování. Samozřejmostí je automatizované testování na testovacích datech, ale i s produkčními daty. V této fázi je nutná vaše plná součinnost vedoucí k vaší maximální spokojenosti, kdy vám budeme předkládat jednotlivé funkční moduly.

 

 

8. Nasazení a spuštění produktu

V okamžiku, kdy budete s výsledkem spokojeni provedeme jeho nasazení. Součástí významné a očekávané fáze nasazení a spuštění produktu je také závěrečné seznámení koncových uživatelů s funkcemi systému. Podle domluveného způsobu nasazení je dále produkt spouštěn například na dalších pracovištích nebo přecházíme do závěrečné fáze.

 

 

9. Údržba, podpora a další rozvoj

Ze zkušeností víme, že nasazením softwaru práce na produktu nekončí. Obecně platí, že jsou nutné další kontinuální činnosti, které zajistí, aby váš výstup běžel bez problémů a s patřičnými aktualizacemi. V této fázi vám můžeme nabídnout další možnosti rozšíření. Na podmínkách a dalším rozvoji se vždy se zákazníkem domlouváme již na začátku.

Začněte u nás váš projekt

Je to jednoduché, stačí se nám ozvat.

Kvalitní softwarová řešení pro vaše podnikání nebo zákazníky.

Kontakt

info@rozinet.net

(+420) 777 130 784

U Josefa 110
Pardubice, 530 09
Česká republika