Poskytujeme

Služby

cloudové služby

Nabízíme cloudové služby přizpůsobené vašim potřebám. Postaráme se o hardwarovou infrastrukturu, údržbu, licence, pravidelné aktualizace, bezpečnostní záplaty, zálohování, převzetí služeb, aktualizace hardwaru, časové okno nevyužitého hardwaru a škálovatelnost.

Webové & Mobilní aplikace

Máte nápad a nevíte jak jej technicky zrealizovat? Jsme tu pro vás, ozvěte se a pobavme se o tom. Vytváříme webové apikace na míru, se kterými máme dlouhodobé zkušenosti.

Chápete potřeby klientů dnešní doby, chcete jít s dobou a potřebujete atraktivní a moderní mobilní aplikaci. Mobilní aplikace nás baví, neváhejte se ozvat. Vytváříme mobilní aplikace pro Android a iOS.

umělá inteligence

Používáme state of the art konvolučních neuronových sítí pro automatizaci činností a procesů. Zabýváme se úlohami pro různé druhy klasifikací, predikcí a interpolaci vašich dat, a to jak časových řad, multidimenzionálních, tak i zpracování videa a obrazu.

specializovaný software

Pomůžeme vám s vývojem specializovaného softwaru přímo pro vaši potřebu. Cízí nám není ani systémová integrace různých aplikací.

Zpracování big data

Pomůžeme vám definovat strategii Big Data a vybrat vhodné technologie a dodavatele na základě vašich požadavků a rozpočtu (jak komerčních, tak open source). Poskytujeme také cenově výhodnou údržbu, podporu a optimalizaci vašich řešení. Bezpečnost řešení je pro nás také důležitá.

Data Governance

Využijte Data Governance jakožto proces řízení a dostupnosti, použitelnosti, integrity a bezpečnosti dat v jednotlivých business systémech. Na základě interních datových standardů a zásad tak poskytnete efektivní správu dat  a zajistíte, že data budou konzistentní a důvěryhodná a nebude docházet k jejich zneužití.

průmyslová softwarová řešení

Dodáváme průmyslová softwarová řešení pro různé obory na míru. Zaměřujeme se na Automotive.

bezdrátové technologie iot

Nabízíme implementaci bezdrátových technologií, které propojují vaše zařízení ve světě IoT. Můžeme implementovat low level technologie, standardní technologie Bluetooth SIG a Zigbee Alliance, zabezpečení, asymetrickou kryptografii a provisioning zařízení.

 

na prvním místě je zákazník

Tvoříme hodnoty

Jsme startup založený v roce 2019 v České republice. Složený z IT specialistů, kteří se vývoji softwaru věnují od roku 2008. Cílíme na vysokou kvalitu našich řešení s využitím nejmodernějších přístupů. Vyvíjíme inovativní software a řešení na míru.

Vyvíjíme vlastní software pro nejrůznější klienty v širokém spektru odvětví (veřejné, soukromé i třetí) a průmyslových odvětví. Patří mezi ně webové a mobilní aplikace, které jsou rychlé, funkční, citlivé, krásně navržené a škálovatelné. Spolupracujeme s vámi, od analýzy a poradenství až po návrh, vývoj a dodávku vašeho vlastního softwarového řešení s využitím top standardů průmyslu, abychom zajistili Vaši spokojenost.

Zaměřte se na své podnikání, my děláme totéž!

 • Softwarový vývoj škálovatelných cloudových služeb a informačních systémů (SaaS, PaaS, IaaS) a zpracování Big Data (advanced statistics, machine learning), architektura na cloudu Azure
 • Vývoj mobilních aplikací pro Android a iOS
 • Vývoj služeb umělé inteligence založených na konvolučních neuronových sítí a strojového učení
 • Datová kvalita (fuzzy matching/search, deduplikace, merge, detekce špatných záznamů, doplňování chybějících záznamů na základě state-of-the-art AI algoritmů, vlastního výzkumu and IPs, integrace REST API)
 • Migrace SQL databází do cloudu
 • Konektivita IoT zařízení a spojení do cloudu, messaging a sběr dat
 • Programování PLC, SIMATIC 1500 v TIA Portal
 • Implementace komunikačních protokolů a architektura IoT podle standardů (Zigbee Alliance, Bluetooth SIG, Profinet, MQTT, IEC, RFC etc.)
 • Flexibilita vyvíjet customizovaný software podle specifických požadavků
 • Průmysl (automotive, světelný průmysl, robotika, otevření novým sektorům)
 • Naše znalosti jsou přenositelné a znovupoužitelné v jiných oblastech

Certifikace

Co používáme za technologie, nástroje, jazyky a jiné

Webové a cloudové aplikace

Mobilní aplikace

Databáze / data storage

A další...

.NET 7, .NET Framework 4.8, .NET Standard, Actions on Google, Angular, ASP MVC .NET Core, Azure Durable Functions, Azure IoT Hub, Azure IoT SDKs, Bitbucket, Bluetooth 5.0, Boost, Bootstrap 5, C, C# 10, C++, CSS, DevExpress, Docker, Eclipse, Enterprise Architect, Entity Framework, Blazor, .NET MAUI, ESI, EtherCat, FDT/DTM, GIT, GoDiagram, Google Protocol Buffers, Google TensorFlow, GSDML, Hadoop, HTML5, HTTP REST API, IAR Embedded Workbench, IdentityServer4, InstallShield, Jasmine, Java EE, Java SE, Java Spring, JIRA, jQuery, Kubernetes, KUKA Robot Language, MATLAB, microservices, MongoDB, MQTT, MS SQL Server, MS Test, MS Visual Studio 2022, NHibernate, Node.js, NoSQL, NUnit, OPC UA, OpenAPI, Profinet, Python, Redis Cache, Resharper, REST API, Selenium, SendGrid, SignalR, SOAP, Spark, SQL, SQLite, STL, Swift, Syncfusion, TCP/IP, Team Foundation Server, Telerik, TypeScript, UML, UWP, Windows 10 IoT Core, WireShark, Wix Toolset, WPF, WSDL, XML, XSLT, Zigbee 3.0, PLC, SIMATIC 1500

Kvalitní softwarová řešení pro vaše podnikání nebo zákazníky.

Kontakt

info@rozinet.net

(+420) 777 130 784

U Josefa 110
Pardubice, 530 09
Česká republika